Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRUWAGA! W niedzielę 26 sierpnia ograniczenia w ruchu!

  UWAGA! W niedzielę 26 sierpnia ograniczenia w ruchu!

  W niedzielę 26 sierpnia Warka będzie gospodarzem 12 etapu wyścigu kolarskiego z cyklu ŻTC BIKE RACE. Z tego powodu w godzinach 11:45-15:30 zostanie wyłączony ruch w Alei PTTK od ulicy Nowy Zjazd – dalej Farna (na wysokości Przechodniej) – Plac Czarnieckiego – Senatorska (odcinek wzdłuż Rynku) – Warszawska (od ulicy Lotników do Długiej).

  Pozostałe fragmenty trasy wyścigu (skrzyżowania) będą zamykane czasowo podczas przejazdu zawodników.

  Prosimy o nie parkowanie samochodów w obszarze Rynku gdzie odbywać się będzie główna część zawodów tj. start, meta i dekoracje.

  Wyścig składa się z 1-4 okrążeń o długości 29 km każde dlatego zawodnicy najwyższej klasy startowej będą czterokrotnie przemierzać tę samą trasę. Początek wyścigu o godz. 12:00 na wareckim rynku. Finisz zawodników najwyższej klasy startowej ok. 14:30. Zapraszamy do kibicowania!

  Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie szczególnego bezpieczeństwa.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE