Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejMUZIKANTY i spektakl "Tank" -czyli Karawana dla dorosłych!

  MUZIKANTY i spektakl „Tank” -czyli Karawana dla dorosłych!

  Najbliższy weekend nie jest dedykowany tylko dzieciom. Już 26 sierpnia Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji zatroszczy się również o tą nieco starszą społeczność naszego miasta.

  W ramach KARAWNY już o godzinie 20:30 na wareckim rynku wystąpi grupa MUZIKANTY ze swoim spektaklem „Tank”. Jest to autorski projekt teatralno-muzyczny, łączący w spektaklach muzykę na żywo, nowe technologie (live looping, projekcje, elementy mappingu scenicznego) i improwizowane uczestnictwo widzów. Funkcjonując z powodzeniem w nurcie teatru ulicznego, funkcjonują również jako formacja muzyczna (raczej w zabawny sposób). Mają w swoim dorobku sześć premier utrzymanych w konwencji teatru ulicznego, kilka widowisk site-specific, ale także Grand Prix na festiwalu piosenki kabaretowej. Panowie doliczyli się już 16 krajów, w których występowali razem, kolejnych kilkunastu, w których osobno.

  Spektakl, który pokażą zebranej w Warce publiczności opowiadał będzie o tym jak to panowie postanowili się wybrać na wakacje w czasach PRL. Zwiastun spektaklu możesz zobaczyć tutaj!

  Bezpośrednio po spektaklu odbędzie się Pokaz Ogniowy przygotowany przez Grupę PROMTEO – niezwykle gorąco zachęcamy do udziału – tego w Warce jeszcze nie było!

   

  KARAWANAProgram w Warce:
  16:00 – Bajkowe Przedstawienia – opowiada Michał Malinowski z MuBaBao
  17:00 – 20:00 – Podwórko Wyobraźni – podróż do świata bajek i innych kultur, edukacyjny plac zabaw kreatywnych, warsztaty, zabawy, animacje – MuBaBao
  20:30 – Tank Teatr Muzikanty
  21:30 – Pokaz ogniowy Grupa Prometeo

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE