Artystyczne edukacje w Dworku – zapisy już od 5 września!

Artystyczne edukacje w Dworku – zapisy już od 5 września!

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami! Zatem najwyższa pora aby w Dworku na Długiej rozpocząć zapisy na nowy sezon zajęć artystycznych. Rozpoczną się one z początkiem października i potrwają do końca maja 2019. Dworek przygotował wachlarz zajęć, a wśród nich znalazły się: pianino, gitara, wokal, plastyka, robotyka, teatrzyk „nieDuży” (dla dzieci), teatr „Pretekst” (dla młodzieży), ceramika, szachy czy plastyka na wesoło „KolorAnki”. Można także wstąpić w szeregi Miejskiej Orkiestry Dętej Moderato i rozpocząć naukę gry na: puzonie, flecie, trąbce, saksofonie, klarnecie, gitarze basowej i perkusji.

W najbliższym roku szkolnym zapisu na zajęcia będzie można dokonać przez internet na stronie www.kulturalna.warka.pl w zakładce „ZAJĘCIA”, a także osobiście w Dworku na Długiej. W najbliższym roku szkolnym nie będzie możliwości zapisu przez telefon. Rejestracja uczestników rozpocznie się 5 września.

Zapisy do Miejskiej Orkiestry Dętej Moderato odbywają się telefonicznie u dyrygenta Artura Gębskiego pod numerem 664 558 405.

Wierzymy, że w tegorocznej ofercie każdy będzie mógł znaleźć coś co pokrywa się z jego zainteresowaniami. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Udostępnij:
← Uczcijmy pamięć poległych w II wojnie światowej Święto Warki coraz bliżej →

Dodaj komentarz