Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejArtystyczne edukacje w Dworku – zapisy już od 5 września!

  Artystyczne edukacje w Dworku – zapisy już od 5 września!

  Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami! Zatem najwyższa pora aby w Dworku na Długiej rozpocząć zapisy na nowy sezon zajęć artystycznych. Rozpoczną się one z początkiem października i potrwają do końca maja 2019. Dworek przygotował wachlarz zajęć, a wśród nich znalazły się: pianino, gitara, wokal, plastyka, robotyka, teatrzyk „nieDuży” (dla dzieci), teatr „Pretekst” (dla młodzieży), ceramika, szachy czy plastyka na wesoło „KolorAnki”. Można także wstąpić w szeregi Miejskiej Orkiestry Dętej Moderato i rozpocząć naukę gry na: puzonie, flecie, trąbce, saksofonie, klarnecie, gitarze basowej i perkusji.

  W najbliższym roku szkolnym zapisu na zajęcia będzie można dokonać przez internet na stronie www.kulturalna.warka.pl w zakładce „ZAJĘCIA”, a także osobiście w Dworku na Długiej. W najbliższym roku szkolnym nie będzie możliwości zapisu przez telefon. Rejestracja uczestników rozpocznie się 5 września.

  Zapisy do Miejskiej Orkiestry Dętej Moderato odbywają się telefonicznie u dyrygenta Artura Gębskiego pod numerem 664 558 405.

  Wierzymy, że w tegorocznej ofercie każdy będzie mógł znaleźć coś co pokrywa się z jego zainteresowaniami. Liczba miejsc jest ograniczona.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE