Więcej

  Żyjmy długo i aktywnie

  „Nie możemy powstrzymać procesu starzenia, ale możemy go zwolnić…” z takim mottem 24 kwietnia rozpoczynamy działalność Akademii Długowiecznej Sprawności Psychofizycznej Doktora Posocha. Na spotkania Akademii zapraszamy osoby, które chcą dowiedzieć się jaki prowadzić tryb życia aby zachować długowieczną sprawność fizyczną i umysłową. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 kwietnia w „Dworku na Długiej” o godz. 11:00 lub 18:00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na zajęciach ćwiczeniowych prosimy osoby zainteresowane o zapisywanie się w „Dworku na Długiej” (dworek@dworek.warka.pl, +48 6672270). Jednorazowy koszt udziału w całym programie – 30zł.

  Przed rozpoczęciem zajęć każdy uczestnik zostanie przebadany przez lekarza prowadzącego i w miarę potrzeb ustalone zostaną indywidualne ćwiczenia. Pierwszy cykl zajęć odbywać się będzie do końca maja – 1 lub 2 razy w tygodniu. Na zajęcia należy przyjść w stroju sportowym.

  ZAPRASZAMY!

   

  Program Akademii:

  – zestaw ćwiczeń

  – zasady żywienia

  – zajęcia psychologiczne

  – ćwiczenia pamięci

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE