14.9 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej

  WARCON 5 nadciąga!

  23 września w sali gimnastycznej wareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego odbędzie się piąta edycja Konwentu Gier Planszowych i Fantastyki WARCON.

  Największą atrakcją spotkania miłośników gier planszowych będzie turniej Ubongo z nagrodą rzeczową o wartości 900zł ufundowaną i wykonaną przez Super Smile Centrum Stomatologii i Ortodoncji w Warce (więcej na stronie www.facebook.com/WARG.WKGPiF).

  W programie Konwentu są również eliminacje do Mistrzostw Polski w grze Sabotażysta oraz pokazy gier bitewnych Battletech, Gaslands i Wrzesień 1939. Zwłaszcza ta ostatnia propozycja powinna przyciągnąć miłośników historii, w tym również nauczycieli. Na miłośników „planszówek” czekać będzie do wypróbowania blisko 100 gier wraz z wsparciem członków i przyjaciół Klubu WARG. Będzie można również pograć w Minecrafta oraz na starych konsolach Nintendo. Ponadto odbędzie się spotkanie z autorem komiksów Kubą Kijucem oraz wystawa modeli Gundam. Wśród uczestników konwentu zostaną rozlosowane nagrody – gry planszowe i nie tylko.

  To wszystko w niedzielę 23 września między godz. 11 a 19 w sali gimnastycznej SP nr 1 w Warce. Zapraszamy, wstęp wolny!

  Plakat Warcon 2018
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE