Więcej
  Strona głównaBlogiTrening personalny w Fitness Dance Cafe

  Trening personalny w Fitness Dance Cafe

  Trening indywidualny (personalny) to kompleksowo dobrany zestaw ćwiczeń, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, który pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel. Opiera się on na ćwiczeniach wykonywanych w siłowni, ale nie tylko. Nowoczesny trening łączy trening siłowy i inne bardzo ważne dziedziny sportowe, niezbędne podczas wykonywania treningu globalnego. Chodzi tu o bieg lub marsz, zajęcia fitness itp. Dzięki niemu poznajesz swoje ciało, jego możliwości i ograniczenia.
  Dodatkowo dzięki temu, że trener prowadzi dokumentację osiąganych wyników i zbiera dane na temat Twojego stanu fizycznego, możesz na własne oczy zobaczyć poczynione postępy, co stanowi motywację do dalszej pracy.

  W Fitness Dance Cafe umówisz się na trening indywidualny także w połączeniu z konsultacją dietetyczną (Pakiet Złap Formę na Wakacje). Codziennie od 18:00 do 21:00 możesz porozmawiać z trenerem personalnym. Jeśli interesuje Cię indywidualny trening to zapisz się w recepcji klubu lub u trenera. Koszt 1 godziny takiego treningu to tylko 69 zł. Zawsze możesz przyjść na wejście jednorazowe i zapoznać się z ofertą klubu.

  Zapraszamy do Fitness Dance Cafe. Od poniedziałku 22 kwietnia ruszają zapisy na zajęcia w maju. W nowym rozkładzie dodatkowa porcja zajęć ABT i TBC z nowym instruktorem Anną Wicha oraz kilka zmian; min. pojawią się ciekawe zajęcia Body Shape, Step – Interwał oraz Fitness z elementami Zumby. Oczywiście nie zabraknie także popularnej Bokwy.
  Na wszystkich klientów, którzy kupią lub odnowią umowę do 25 kwietnia czeka specjalna niespodzianka.

  Zobacz pełny grafik zajęć w maju.

  Autor artykułu: Paulina Jaworska – trener personalny i fizjoterapeuta Fitness Dance Cafe.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE