Więcej
  Strona głównaBlogiTrening personalny w Fitness Dance Cafe

  Trening personalny w Fitness Dance Cafe

  Trening indywidualny (personalny) to kompleksowo dobrany zestaw ćwiczeń, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, który pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel. Opiera się on na ćwiczeniach wykonywanych w siłowni, ale nie tylko. Nowoczesny trening łączy trening siłowy i inne bardzo ważne dziedziny sportowe, niezbędne podczas wykonywania treningu globalnego. Chodzi tu o bieg lub marsz, zajęcia fitness itp. Dzięki niemu poznajesz swoje ciało, jego możliwości i ograniczenia.
  Dodatkowo dzięki temu, że trener prowadzi dokumentację osiąganych wyników i zbiera dane na temat Twojego stanu fizycznego, możesz na własne oczy zobaczyć poczynione postępy, co stanowi motywację do dalszej pracy.

  W Fitness Dance Cafe umówisz się na trening indywidualny także w połączeniu z konsultacją dietetyczną (Pakiet Złap Formę na Wakacje). Codziennie od 18:00 do 21:00 możesz porozmawiać z trenerem personalnym. Jeśli interesuje Cię indywidualny trening to zapisz się w recepcji klubu lub u trenera. Koszt 1 godziny takiego treningu to tylko 69 zł. Zawsze możesz przyjść na wejście jednorazowe i zapoznać się z ofertą klubu.

  Zapraszamy do Fitness Dance Cafe. Od poniedziałku 22 kwietnia ruszają zapisy na zajęcia w maju. W nowym rozkładzie dodatkowa porcja zajęć ABT i TBC z nowym instruktorem Anną Wicha oraz kilka zmian; min. pojawią się ciekawe zajęcia Body Shape, Step – Interwał oraz Fitness z elementami Zumby. Oczywiście nie zabraknie także popularnej Bokwy.
  Na wszystkich klientów, którzy kupią lub odnowią umowę do 25 kwietnia czeka specjalna niespodzianka.

  Zobacz pełny grafik zajęć w maju.

  Autor artykułu: Paulina Jaworska – trener personalny i fizjoterapeuta Fitness Dance Cafe.

  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE