TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZostań Królową... a może Królem szarlotki!

Zostań Królową… a może Królem szarlotki!

Szarlotka to jedno z najbardziej popularnych ciast nie tylko w Polsce ale i na całym świecie, jednak to u nas w Polsce ma ono niepowtarzalny smak. Szczególnie to przygotowane z jabłek pochodzących z okolicznych sadów. To pozornie proste ciasto składające się głównie z jabłek, nabiera osobliwego charakteru w zależności od tego kto je przygotowuje. Pilnie strzeżone receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie sprawiają, ze to popularne ciasto daje nam się poznać w wielu smakowitych odsłonach! Choć takie same – to jednak każde inne.

Przyszedł czas kiedy każdy z was może zaprezentować swoją popisową szarlotkę, która zachwyci podniebienia jury. Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej już edycji konkursu na królową i króla szarlotki. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować ciasto w formie o wymiarach ok. 30 x 25 cm i dostarczyć je 16 grudnia (niedziela) do godziny 12:30 do Urzędu Miasta i Gminy w Warce (wejście od lewej strony). Najlepsza szarlotka zostanie wyłoniona w drodze glosowania przez powołane jury. Ogłoszenie wyniku konkursu odbędzie się 16 grudnia około godz. 15:30 na wareckim rynku.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem konkursu.

Regulamin konkurs na najlepsza szarlotkę

 

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE