Więcej
  Strona głównaInstytucje"Seniorzy-Seniorom" - Akcja Klubu "Radość z Życia"

  „Seniorzy-Seniorom” – Akcja Klubu „Radość z Życia”

  Warecki Klub Seniora „Radość z Życia”zorganizował paczki świąteczne dla kilku seniorów mieszkających w Warce. Państwo Agata i Jerzy oraz Panie Janina i Maria otrzymali paczki z artykułami spożywczymi, słodyczami i kosmetykami. Spotkania odbyły się w serdecznej i już nieco świątecznej atmosferze.

  Klub Seniora „Radość z Życia” zobowiązał się organizować podobną akcję na rzecz seniorów z gminy Warka pt. „Świąteczna Paczka” corocznie. Za pomoc w tegorocznej akcji Klub kieruje podziękowania dla dyrekcji i pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, w tym szczególnie dla pani Haliny Gontarek, która uczestniczyła w spotkaniach z seniorami.

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Klub Seniora „Radość z Życia” składa wszystkim  mieszkańcom gminy Warka, w tym szczególnie seniorom najserdeczniejsze życzenia.

  Klub Seniora „Radość z Życia”

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE