Ferie dookoła Świata

Ferie dookoła Świata

Ferie zimowe coraz bliżej!  Jeszcze tylko kilka dni nauki szkolnej i inicjatywę organizacji czasu dla dzieci przejmą wareckie instytucje: Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna oraz Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14 zapraszamy do udziału w akcji  „Ferie dookoła Świata”. W planie znajdują się m.in. animacje, warsztaty plastyczne, wyjście do restauracji Albero, gdzie dzieci odkryją tajniki wykonywania tradycyjnego włoskiego dania-pizzy. Uczestnicy zajęć odbędą również podróż „Polskim pociągiem wiedzy”, gdzie udoskonalą wiedzę patriotyczną, stworzą noworocznego Chińskiego Smoka oraz indiańskie pióropusze Nie zabraknie również spotkania z policjantem i fotografem oraz wielu zabaw i zawodów. Te atrakcje na pewno wywołają uśmiech na twarzy niejednego dziecka!

Do wzięcia udziału w feriach miejskich zapraszamy dzieci z roczników 2008-2012. Zajęcia odbywać się będą w siedzibach instytucji, w których na dany dzień zostały zaplanowane. Obowiązkowe jest obuwie zmienne i wygodne ubranie.

Zachęcamy do pojawienia się w wybranych miejscach kilka minut przed godziną rozpoczęcia zajęć, ponieważ ze względu na warunki lokalowe liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność przyjścia danego dnia.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy i partnerzy:
– Urząd Miejski w Warce
– Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”
– Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
– Muzeum im. Kazimierza Puławskiego w Warce
– Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Warce
– Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Warce
– Policja w Warce
– Restauracja Albero
– Blade Photo Rafał Donica

Deklaracja uczestnictwa w feriach do pobrania lub do odbioru w instytucjach.

Udostępnij:
← Szkolenia komputerowe dla mieszkańców gminy Warka Kronika Policyjna i dwa słowa Komendanta... →

Dodaj komentarz