15.1 C
Warka
piątek, 9 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRFerie dookoła Świata

  Ferie dookoła Świata

  Ferie zimowe coraz bliżej!  Jeszcze tylko kilka dni nauki szkolnej i inicjatywę organizacji czasu dla dzieci przejmą wareckie instytucje: Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna oraz Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.

  Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14 zapraszamy do udziału w akcji  „Ferie dookoła Świata”. W planie znajdują się m.in. animacje, warsztaty plastyczne, wyjście do restauracji Albero, gdzie dzieci odkryją tajniki wykonywania tradycyjnego włoskiego dania-pizzy. Uczestnicy zajęć odbędą również podróż „Polskim pociągiem wiedzy”, gdzie udoskonalą wiedzę patriotyczną, stworzą noworocznego Chińskiego Smoka oraz indiańskie pióropusze Nie zabraknie również spotkania z policjantem i fotografem oraz wielu zabaw i zawodów. Te atrakcje na pewno wywołają uśmiech na twarzy niejednego dziecka!

  Do wzięcia udziału w feriach miejskich zapraszamy dzieci z roczników 2008-2012. Zajęcia odbywać się będą w siedzibach instytucji, w których na dany dzień zostały zaplanowane. Obowiązkowe jest obuwie zmienne i wygodne ubranie.

  Zachęcamy do pojawienia się w wybranych miejscach kilka minut przed godziną rozpoczęcia zajęć, ponieważ ze względu na warunki lokalowe liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność przyjścia danego dnia.

  Serdecznie zapraszamy!

  Organizatorzy i partnerzy:
  – Urząd Miejski w Warce
  – Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”
  – Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
  – Muzeum im. Kazimierza Puławskiego w Warce
  – Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Warce
  – Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Warce
  – Policja w Warce
  – Restauracja Albero
  – Blade Photo Rafał Donica

  Deklaracja uczestnictwa w feriach do pobrania lub do odbioru w instytucjach.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE