0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeBal karnawałowy w wareckim przedszkolu

  Bal karnawałowy w wareckim przedszkolu

  Karnawał, to czas muzyki i zabawy. Jego nieodłącznym elementem są kolorowe bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą wielu przeżyć i radości.

  Tak też było w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Warce 14 stycznia. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana czy Batmana… Wystrój sali balowej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką oraz różnorodnymi konkursami. 

  Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.  W trakcie balu dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

  Kornelia Kierecińska –
  Przedszkole Samorządowe nr 1 w Warce

  dav
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE