Bal karnawałowy w wareckim przedszkolu

Bal karnawałowy w wareckim przedszkolu

Karnawał, to czas muzyki i zabawy. Jego nieodłącznym elementem są kolorowe bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą wielu przeżyć i radości.

Tak też było w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Warce 14 stycznia. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana czy Batmana… Wystrój sali balowej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką oraz różnorodnymi konkursami. 

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.  W trakcie balu dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kornelia Kierecińska –
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Warce

dav
Udostępnij:
← Kronika Policyjna i dwa słowa Komendanta... Polskie "Jasełka" w Konarach →

Dodaj komentarz