-4.8 C
Warka
piątek, 1 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejRekord WOŚP jakiego jeszcze nie było!

  Rekord WOŚP jakiego jeszcze nie było!

  Dzień 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warce – pogoda niezbyt ładna, zamknięte sklepy i wkradające się poczucie, że pobicie rekordu zebranej kwoty z zeszłego roku to jakieś dziwne i niedoścignione marzenia organizatorów Sztabu. Ponad 67 tysięcy z 2018 roku? Przecież to był rekord rekordów, coś niewyobrażalnie szalonego! Było to pokazanie wielkich serc mieszkańców Warki i okolic. Zebrać więcej? Niemożliwe!

  A jednak! Warecki Sztab WOŚP dzięki hojności wszystkich wspierających pobił kolejny rekord! 6 lutego otrzymaliśmy oficjalne rozliczenie naszego Sztabu – zebraliśmy dokładnie 91 554,73 zł! To rekord historyczny! Zebraliśmy ponad 24 tys. zł więcej niż w poprzednim roku! Mamy nadzieję, że Was – wszystkich wspierających rozpiera duma, kiedy patrzycie na tą kwotę. To nasza wspólna zasługa, to nasze wspólne wsparcie dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w Polsce. Dziękujemy!!!

  Warecki Sztab WOŚP

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE