Strona głównaInstytucjeCeSiRLegia Warszawa triumfowała w Warce

Legia Warszawa triumfowała w Warce

19 stycznia 2019 w Hali Centrum Sportu i Rekreacji w Warce rozegrany został Wojewódzki Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezesa PZPN. W turnieju uczestniczyło 6 najlepszych drużyn z Mazowsza w kategorii wiekowej „Rocznik 2007”: Radomiak Radom, Wkra Żuromin, Pogoń Siedlce, Semp Warszawa, Legia Warszawa oraz Wisła Płock.

Po bardzo zaciętych spotkaniach turniej wygrała drużyna Legia Warszawa, która w finale pokonał Pogoń Siedlce 4-1. Zwycięzca reprezentował będzie Mazowsze w Finale Turnieju który odbędzie się w Warszawie.

Tak prestiżowy Turniej udało się zorganizować w Warce dzięki bardzo dobrej współpracy lokalnego Samorządu z Radomskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej.

Zarząd KS WARKA kieruje podziękowania dla Burmistrza Warki Dariusz Gizki i Centrum Sportu i Rekreacji w Warce za Pomoc w organizacji Turnieju.