Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRLegia Warszawa triumfowała w Warce

  Legia Warszawa triumfowała w Warce

  19 stycznia 2019 w Hali Centrum Sportu i Rekreacji w Warce rozegrany został Wojewódzki Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezesa PZPN. W turnieju uczestniczyło 6 najlepszych drużyn z Mazowsza w kategorii wiekowej „Rocznik 2007”: Radomiak Radom, Wkra Żuromin, Pogoń Siedlce, Semp Warszawa, Legia Warszawa oraz Wisła Płock.

  Po bardzo zaciętych spotkaniach turniej wygrała drużyna Legia Warszawa, która w finale pokonał Pogoń Siedlce 4-1. Zwycięzca reprezentował będzie Mazowsze w Finale Turnieju który odbędzie się w Warszawie.

  Tak prestiżowy Turniej udało się zorganizować w Warce dzięki bardzo dobrej współpracy lokalnego Samorządu z Radomskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej.

  Zarząd KS WARKA kieruje podziękowania dla Burmistrza Warki Dariusz Gizki i Centrum Sportu i Rekreacji w Warce za Pomoc w organizacji Turnieju.

  KS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE