2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRDE MONO dla wszystkich Pań!

  DE MONO dla wszystkich Pań!

  Z okazji Dnia Kobiet Burmistrz Warki wraz z Organizatorami serdecznie zaprasza 9 marca (sobota) o godz. 18:00 na niezwykły akustyczny koncert zespołu DE MONO, który odbędzie się na Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji.

  DE MONO to zespół pop rockowy, który powstał w 1987 roku,  rok później został wydany pierwszy ich album zatytułowany – „Kochać inaczej”. Płyta okazała się ogromnym sukcesem, zdobyła wiele tytułów i wyróżnień, m.in. wszystkie nagrody przyznawane corocznie przez Magazyn Muzyczny. DE MONO wybrano zespołem roku, album „Kochać inaczej” płytą roku, a tytułowy utwór – przebojem roku. Przez rok piosenka „Kochać inaczej” utrzymywała się na szczytowych pozycjach listy przebojów radiowej Trójki.

  DE MONO stało się zespołem rozpoznawalnym, a ich sława trwa do dziś. Grupa wydała w sumie 16 płyt.  Ich utwory znają wszyscy. 2017 był dla zespołu bardzo ważnym czasem gdyż muzycy świętowali 30 lat wspólnego grania na scenie.

  W trakcie trzydziestu występów na trzydziestolecie zespołu, muzycy zaprezentowali utwory ze swojego najnowszego krążka XXX. Longplay nagrany w stylowych, akustycznych wersjach zawiera dwanaście piosenek stanowiących przekrój twórczości grupy od początku jej istnienia. Na krążku znalazły się tak znane hity jak: Kochać inaczej, Statki na niebie, Póki na to czas, Moje miasto nocą czy Zostańmy sami. Całość otwiera premierowy singiel Próżno nie chcę czekać na twoją miłość, który jest coverem Waiting in Vain – jednego z wielu hitów Boba Marley’a.

  Zespół DE MONO gra obecnie w składzie: Andrzej Krzywy (wokal), Piotr Kubiaczyk (gitara basowa), Paweł Pełczyński (saksofony, instrumenty perkusyjne), Paweł Dampc (instrumenty klawiszowe), Tomasz Banaś (gitary), Zdzisław Zioło (gitary) oraz Marcin Korbacz (perkusja).

  Aktualnie zespół prezentuje swój odświeżony, stanowczy i bezpretensjonalny wizerunek. Dobitnie udowadnia nim, że w parze z każdym kolejnym rokiem doświadczenia, idzie jeszcze większa doza stylu i dobrego smaku.

  Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie 9 marca na Halę Sportową w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Warto pojawić się trochę wcześniej gdyż ze względów bezpieczeństwa ilość miejsc jest ograniczona. Hala otwarta będzie od godz. 17:00.

  Organizatorzy :

  • Samorząd Miasta i Gminy Warka,
  • Centrum Sportu i Rekreacji,
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”,
  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.,

  Do zobaczenia na koncercie! 

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE