Bombowy ;-) pomysł na wiedzę

Bombowy ;-) pomysł na wiedzę

Grupa FENYLOETYLOAMINOWCY, czyli czwórka uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego w Warce wraz z opiekunem merytorycznym projektu panią profesor Teresą Ciak oraz panią dyrektor Wiesławą Zielonka zapraszają gimnazjalistów z Warki, Grabowa nad Pilicą, Dębnowoli oraz Chynowa na warsztaty chemiczne do szkolnej pracowni liceum.

Projekt realizowany jest w ramach „Kuźni aktywności”, działania organizowanego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Dworek na Długiej.

FENYLOETYLOAMINOWCY to Szymon Batte, Justyna Milczarek, Weronika Makuch oraz Mateusz Maciejuk, uczniowie drugiej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym
Projekt „Chemia dla gimnazjalistów od licealistów” przewiduje cykl warsztatów od 13 do 30 maja w godzinach popołudniowych. Spotkania obejmują cały program nauczania chemii w gimnazjum. Czwórka licealistów za pomocą doświadczeń chemicznych wyjaśnią zagadnienia, jakie gimnazjaliści poznali w sposób teoretyczny w szkole. Po zajęciach uczniowie otrzymają materiały uzupełniające i utrwalające wiedzę zdobytą podczas spotkań. Aby wziąć udział w cyklu warsztatów chemicznych należy wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail grupy fenyloetyloaminowcy@gmail.com.
Zapraszamy
FENYLOETYLOAMINOWCY
Udostępnij:
← Nasz pierwszy Dzień Kobiet – cz.3 Cóż jest piękniejszego od czynienia dobra dla innych... →

Dodaj komentarz