Klub Senior+ w Michalczewie aktywnie działa!

Klub Senior+ w Michalczewie aktywnie działa!

14 marca w Klubie Senior+ w Michalczewie odbyły się kolejne zajęcia dla seniorów. Tym razem była to nauka pieczenia pizzy. Seniorzy uczyli się od mistrza kuchni – pana Adriana Sawickiego, który, na co dzień przyrządza pyszne pizze w Pizzerii Biesiadowo w Warce.

Dzięki ofiarności i otwartości pana Adriana seniorki mogły poznać tajniki przygotowania podstawy każdej dobrej pizzy tj. ciasta. Ponadto uczyły się jak zapewnić typowy włoski smak i jak komponować pizzę by zadowolić różne gusta. Gościem honorowym spotkania był Proboszcz z parafii w Michalczewie Ks. Krzysztof Gonet. Seniorki wraz z księdzem biesiadowały degustując pyszną pizzę w OSP Michalczew.

To kolejne aktywne działania podejmowane przez Klub Seniora „Młodzi Duchem” w Michalczewie, który może spotykać się w wyremontowanym przez Gminę Warka w ramach programu Senior +, budynku OSP Michalczew. Seniorki pod przewodnictwem koordynatorki klubu pani Sołtys z Michalczewa Barbary Cieślińskiej, mają mnóstwo pomysłów na działania. Angażują zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Dzięki takiej aktywnej działalności powstają miejsca gdzie dzieje się naprawdę dużo.

Warto z takich społeczności brać przykład!

Udostępnij:
← Klub rozkwita... dlatego możemy walczyć o awans! Historyczny sukces szkoły w Ostrołęce →

Dodaj komentarz