Więcej
  Strona głównaInstytucjeKlub Senior+ w Michalczewie aktywnie działa!

  Klub Senior+ w Michalczewie aktywnie działa!

  14 marca w Klubie Senior+ w Michalczewie odbyły się kolejne zajęcia dla seniorów. Tym razem była to nauka pieczenia pizzy. Seniorzy uczyli się od mistrza kuchni – pana Adriana Sawickiego, który, na co dzień przyrządza pyszne pizze w Pizzerii Biesiadowo w Warce.

  Dzięki ofiarności i otwartości pana Adriana seniorki mogły poznać tajniki przygotowania podstawy każdej dobrej pizzy tj. ciasta. Ponadto uczyły się jak zapewnić typowy włoski smak i jak komponować pizzę by zadowolić różne gusta. Gościem honorowym spotkania był Proboszcz z parafii w Michalczewie Ks. Krzysztof Gonet. Seniorki wraz z księdzem biesiadowały degustując pyszną pizzę w OSP Michalczew.

  To kolejne aktywne działania podejmowane przez Klub Seniora „Młodzi Duchem” w Michalczewie, który może spotykać się w wyremontowanym przez Gminę Warka w ramach programu Senior +, budynku OSP Michalczew. Seniorki pod przewodnictwem koordynatorki klubu pani Sołtys z Michalczewa Barbary Cieślińskiej, mają mnóstwo pomysłów na działania. Angażują zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Dzięki takiej aktywnej działalności powstają miejsca gdzie dzieje się naprawdę dużo.

  Warto z takich społeczności brać przykład!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE