-0.7 C
Warka
piątek, 3 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKiermasz Wielkanocny na wareckim rynku

  Kiermasz Wielkanocny na wareckim rynku

  W Niedzielę Palmową 14 kwietnia na wareckim rynku w godzinach 9:00-14:00 (w dużym namiocie) odbędzie się Warecki Kiermasz Charytatywny. Ideą kiermaszu jest wspieranie aktywności społecznej organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, klubów i placówek oświatowych działających w gminie Warka.

  Każdy, kto chciałby wesprzeć działania lokalne, może to zrobić w prosty sposób. Wystarczy przyjść na Kiermasz i kupić oferowane na stoiskach produkty. Nie zabraknie misternie zdobionych pisanek, puszystych kurczaczków, baranków, wiosennych stroików, a także słodkich ciast i świeżo tartego chrzanu. Kiermasz rękodzieła to doskonała okazja, aby stać się posiadaczem niebanalnej ozdoby na wielkanocny stół lub drobnego prezentu dla najukochańszej osoby. Robiąc zakupy na Kiermaszu nie tylko wspieramy lokalnych twórców, ale przede wszystkim ich społeczne zaangażowanie. Przychodząc na Kiermasz łączymy przyjemne z pożytecznym.

  Wśród zgłoszonych do udziału w Kiermaszu są: grupy i inicjatywy działające przy placówkach oświatowych (Przedszkole Samorządowe, SP1, PSP2, PSP Michałów, Zespół Szkół Specjalnych Filia w Nowej Wsi), organizacje społeczne (Stowarzyszenie Made in Bończa, Stowarzyszenie Animator, Warsztaty Terapii Zajęciowej).

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE