15.1 C
Warka
piątek, 9 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKolejny Warecki Kiermasz z dobrem w tle za nami…

  Kolejny Warecki Kiermasz z dobrem w tle za nami…

  W Niedzielę Palmową 14 kwietnia na rynku w godzinach 9:00-14:00 odbył się Warecki Kiermasz Charytatywny na którym wytworzone własnoręcznie dzieła prezentowały lokalne organizacje społeczne oraz kluby, grupy aktywne i społeczności działające przy różnego rodzaju instytucjach, głównie oświatowych. Ideą kiermaszu jest wspieranie aktywności społecznej organizacji działających na terenie gminy Warka. W tym roku można było dołożyć cegiełkę do działalności takich grup jak: Stowarzyszenie Animator, Stowarzyszenie Made in Bończa, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Koło Wolontariatu działające przy Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce, Przedszkole Samorządowe w Warce, Centrum Kształcenia Ustawicznego  i Zawodowego w Nowej Wsi, filia Szkoły Specjalnej w Nowej Wsi oraz szkoły podstawowe z Wrociszewa i dwie z Warki – SP1 i PSP2.

  Tego typu kiermasze, organizowane w Warce na rynku przed Świętami Wielkanocnymi i przed Bożym Narodzeniem są doskonałą okazją, aby stać się posiadaczem niebanalnej świątecznej ozdoby czy pięknego prezentu dla bliskiej osoby i jednocześnie zrobić coś dobrego – wesprzeć aktywność lokalną.

  Dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w Kiermaszu za  wsparcie lokalnych twórców i ich społecznego zaangażowania. Wesołych Świąt!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE