Kolejny Warecki Kiermasz z dobrem w tle za nami…

Kolejny Warecki Kiermasz z dobrem w tle za nami…

W Niedzielę Palmową 14 kwietnia na rynku w godzinach 9:00-14:00 odbył się Warecki Kiermasz Charytatywny na którym wytworzone własnoręcznie dzieła prezentowały lokalne organizacje społeczne oraz kluby, grupy aktywne i społeczności działające przy różnego rodzaju instytucjach, głównie oświatowych. Ideą kiermaszu jest wspieranie aktywności społecznej organizacji działających na terenie gminy Warka. W tym roku można było dołożyć cegiełkę do działalności takich grup jak: Stowarzyszenie Animator, Stowarzyszenie Made in Bończa, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Koło Wolontariatu działające przy Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce, Przedszkole Samorządowe w Warce, Centrum Kształcenia Ustawicznego  i Zawodowego w Nowej Wsi, filia Szkoły Specjalnej w Nowej Wsi oraz szkoły podstawowe z Wrociszewa i dwie z Warki – SP1 i PSP2.

Tego typu kiermasze, organizowane w Warce na rynku przed Świętami Wielkanocnymi i przed Bożym Narodzeniem są doskonałą okazją, aby stać się posiadaczem niebanalnej świątecznej ozdoby czy pięknego prezentu dla bliskiej osoby i jednocześnie zrobić coś dobrego – wesprzeć aktywność lokalną.

Dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w Kiermaszu za  wsparcie lokalnych twórców i ich społecznego zaangażowania. Wesołych Świąt!

Udostępnij:
← Ogólnopolski Turniej Tańca najwyższych lotów! Laury dla tenisistów z Ostrołęki →

Dodaj komentarz