Więcej
  Strona głównaInstytucjePomimo trudności są stale aktywni!

  Pomimo trudności są stale aktywni!

  Dzielnicowa z Komisariatu w Warce Aneta Ścisłowska postanowiła pokazać młodzieży jak można się realizować pomimo przeciwieństw losu. Podopieczni Stowarzyszenia „Tęcza” z entuzjazmem przyjęli gości i chętnie zaprezentowali swoje zajęcia.

  Warsztaty Terapii Zajęciowej prowadzone przez Stowarzyszenie „Tęcza” w Warce odwiedzili uczniowie klasy VI z wareckiej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2. Wizyta miała na celu pokazać młodzieży, że mimo dysfunkcji i różnego rodzaju trudności jakie mają uczestnicy WTZ można dobrze robić wiele różnych rzeczy.

  Spotkanie zainicjowała mł. asp. Aneta Ścisłowska, dzielnicowa z komisariatu w Warce. Policjantka po wcześniejszych rozmowach dotyczących demoralizacji i innych niewłaściwych zachowań, chciała udowodnić młodym ludziom, że życie osób niepełnosprawnych, mimo przeszkód może być wypełnione ciekawymi zajęciami.

  Nastolatkowie przekonali się na własnej skórze, jak można się wielokierunkowo realizować niezależnie od stawianych przez życie trudności np. poprzez rękodzieło czy prace plastyczne.

  AW (www.mazowiecka.policja.gov.pl)

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE