13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeOperacje tarczycy w PCM w Grójcu

  Operacje tarczycy w PCM w Grójcu

  Jak donoszą statystyki coraz więcej współczesnych chorób wynika z nieprawidłowej pracy tarczycy, natomiast rak tarczycy stanowi około 1% wszystkich nowotworów złośliwych człowieka.

  Zdecydowanie częściej diagnoza ta dotyczy kobiet aniżeli mężczyzn (około 4-krotnie). Chorują głównie osoby dorosłe. Zaledwie 20% przypadków dotyczy osób do 30 roku życia.

  Nasza placówka w trosce o zdrowie naszych pacjentów pragnie ogłosić, iż w ramach Poradni Chirurgicznej planowane są przyjęcia pacjentów kwalifikujących się do operacji gruczołu tarczycy (w tym raka tarczycy).

  Zabiegi operacyjne oraz przyjęcia pacjentów w Poradni prowadził będzie dr n. med. Jacek Waligóra. Specjalista w tej dziedzinie dr Jacek Waligóra był długoletnim pracownikiem Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, obecnie pracuje w Centrum Medycznym Medicover a także w Szpitalu MSWiA w Łodzi.

  Daniel Krzechowicz (PCM w Grójcu)

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE