Więcej
  Strona głównaSportFitnessJak schudnąć? Otwarte Spotkanie z Ekspertem ds. Żywienia

  Jak schudnąć? Otwarte Spotkanie z Ekspertem ds. Żywienia

  Nie szukaj wiadomości po omacku w Internecie, dieta wpływa na Twoje zdrowie przyjdź i dowiedz się u źródła.

  Ekspert w dziedzinie żywienia i dietetyki opowie o błędach, które najczęściej popełniamy w naszym odżywianiu. Pokaże jak wpływają one na zdrowie, sylwetkę i samopoczucie. Pomoże określić zapotrzebowanie na kalorie, oszacować prawidłową masę ciała, a także ocenić swój codzienny jadłospis (menu). Ukaże rolę aktywności fizycznej w codziennym życiu.

  Zapraszamy na otwarty wykład w kawiarni Fitness Dance Cafe w dniu 05.06.2013 (środa) o godzinie 18:00.

  Spotkanie poprowadzi Pani Mgr inż. Joanna Koszewska

  Specjalista ds. Żywienia i Dietetyki. Właścicielka „Diet-Point”, które założyła z potrzeby serca, zamiłowania do nauk przyrodniczych i do zgłębiania tajemnic procesów metabolicznych człowieka oraz chęci niesienia pomocy potrzebującym.

  Praktykę zawodową jako dietetyk zaczynała pracując dla Szpitala przy ul. Szaserów, Niepublicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek, firm cateringowych. Do wprowadzenia zdrowej diety obecnie zachęca także poprzez pisanie artykułów dla czytelników portali internetowych, czasopism. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty dla chcących poznać zasady zdrowego odżywiania.

  Mottem, którym się kieruje są słowa wypowiedziane przez Hipokratesa: „jedz tak, aby pokarm był Twoim lekarstwem, a nie lekarstwo pożywieniem”

  joanna_koszewska

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE