11.6 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiROdpustowy Turniej Piłkarski po raz trzeci dla Ino Platinium

  Odpustowy Turniej Piłkarski po raz trzeci dla Ino Platinium

  21 lipca na Stadionie Miejskim w Warce odbyło się coroczne spotkanie integracyjne  mieszkańców Warki i sportowców. Główną atrakcją, oprócz „Zabawy Odpustowej” był zorganizowany już po raz czwarty „Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Warki”. Wzięło w nim udział 7 drużyn: Nankatsu, Petarda Dobiesz, Luźny Skład, Ino Platinium, Top Market, Giza, FC Ponalewce.

  Zespoły rywalizowały ze sobą w jednej grupie, w systemie „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce, po raz trzeci z rzędu zajęła drużyna Ino Platinium, drugie – drużyna Top Market a trzecie – Giza.

  Poziom turnieju był bardzo wyrównany i podobał się licznie zgromadzonym na trybunach stadionu Miejskiego w Warce kibicom. Każda z drużyn podkreślała, że takie spotkanie sportowo-integracyjne to dobra zabawa i w gronie przyjaciół, rodzin i sportowców amatorów.

  Na zakończenie turnieju puchary ufundowane przez Burmistrza Warki wręczył Dyrektor CeSiR Warka Marian Górski i Prezes KS Warka Stanisław Sowiński. Dyrektor CeSiR w imieniu Burmistrza Warki podziękował za poświęcony czas i zaangażowanie działaczom oraz zawodnikom grających drużyn.

  Dużym powodzeniem tego dnia cieszyło się również specjalne wesołe miasteczko oraz popołudniowa zabawa taneczna.

  Prezes Klubu Sportowego Warka Stanisław Sowiński wraz z Zarządem, składa serdeczne podziękowania Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce za ufundowanie Pucharów, CeSiR Warka za pomoc w organizacji imprezy oraz wszystkim mieszkańcom Warki i okolic, którzy zechcieli niedzielę 21 lipca spędzić wspólnie na Stadionie Miejskim w Warce.

  Dziękujemy

  KS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE