Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejRAP na Spółę... w Skrzynce Kontaktowej

  RAP na Spółę… w Skrzynce Kontaktowej

  Choć w powietrzu czuć już zbliżający się koniec wakacji, to w „Skrzynce Kontaktowej” na wareckim rynku nadal sporo się dzieje. 24 sierpnia o godzinie 20:00 zaprezentuje się ERGON (Dominik Włodarczyk) oraz SPÓŁKA JAWNA (Rzeźnik i Miłoszewski) w koncercie „RAP na Spółę” . Hasło sobotniego koncertu nie jest przypadkowe gdyż z jednej strony jest to tytuł debiutanckiej płyty SPÓŁKI JAWNEJ a z drugiej strony na scenie na rynku wystąpią „na spółę” wareccy twórcy – Mateusz Rzeźnik i Dominik Włodarczyk.

  Poniżej kilka słów od wykonawców…

  Ergon

  „Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu. Nastolatkowie próbują ciągle nowych rzeczy. Moja muzyka to historia o zmiennym życiu młodzieży, która bardzo często zaskakuje dorosłych we współczesnych czasach.”

  Spółka Jawna

  Zaprezentują materiał ze swojej pierwszej płyty: „Rap na Spółę”. Jest ona hołdem dla boom bapu i klasycznego brzmienia muzyki rap. Treść, jak i muzyka przedstawia historie chłopaków w czasie kiedy kształtowały się charaktery i wartości. Przeniesiemy się w czasie o ładnych kilkanaście lat wstecz, aby poczuć klimat tamtych czasów.

  Zapraszamy do udziału w koncercie! Wstęp free.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE