12.8 C
Warka
piątek, 2 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaSportFitnessOtwarty wykład Fitness Dance Cafe

  Otwarty wykład Fitness Dance Cafe

  Jak schudnąć? Jak się zdrowo odżywiać? Co znaczy trening Cardio? to tematy poruszane podczas pierwszego z cyklu wykładów Fitness Dance Cafe.

  Spotkanie poprowadziła Joanna Koszewska – ekspert ds. żywienia i dietetyki Fitness Dance Cafe oraz Paulina Jaworska – fizjoterapeuta, trener personalny Fitness Dance Cafe.

  Podczas I części wykładu omówione zostały zasady zdrowego odżywiania, w tym najczęstsze błędy i złe nawyki żywieniowe. Każdy z uczestników miał za zadanie wypełnić dla siebie swoje codzienne menu z podaniem godziny, rodzaju posiłku i spożywanej ilości. Następnie ekspert omówił przykłady podając produkty, które powinny znaleźć się w prawidłowej diecie. Co jem, co piję, czy spożywam owoce, warzywa, jak bogata w rodzaje produktów jest moja dieta i jaki ma to wpływ na moje zdrowie i samopoczucie to pytania i odpowiedzi, które pojawiły się na spotkaniu.

  Prawidłowe odżywienie to jedna strona medalu, a aktywność fizyczna to druga. Stąd też II część spotkania była poświęcona treningowi Cardio, najpierw trener podał zasady i cechy treningu cardio, a następnie określił jego wpływ na wydolność organizmu i spalanie tkanki tłuszczowej. Na koniec nie zabrakło praktycznej prezentacji sprzętu w strefie Cardio, gdzie zgromadzeni goście mogli zobaczyć do czego służy orbitrek, jak obsługiwać bieżnię, tak aby trening sprawiał przyjemność i dał bieżący monitoring własnych poczynań.

  W ramach otwartego spotkania wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani smacznym koktajlem białkowym z dodatkami truskawek.

  Tego typu spotkania będą odbywać się w Fitness Dance Cafe cyklicznie. Już teraz serdecznie zapraszamy.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE