Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRChór Klubu Złotego Wieku zaśpiewał w Garbatce-Letnisko

  Chór Klubu Złotego Wieku zaśpiewał w Garbatce-Letnisko

  Podróżują, śpiewają i aktywnie uczestniczą w wielu wydarzeniach kulturalnych na terenie ziemi radomskiej. Mowa oczywiście o seniorach wareckiego Klubu Złotego Wieku, którego chór po raz kolejny wystąpił na scenie podczas corocznego Przeglądu Piosenki Biesiadnej odbywającego się w miejscowości Garbatka – Letnisko.

  Malownicza zielona sceneria, spokój i tłumy seniorów przybywających do Ośrodka „Polanka” w powiecie kozienickim by jak co roku spotkać przyjaciół, pobawić się, a przede wszystkim pośpiewać i zaprezentować talenty wokalne. Na tak ważnym wydarzeniu pojawili się także przedstawiciele Klubu Złotego Wieku z Warki. Sobota – 20 lipca 2019 r. w ramach występu wareccy seniorzy w kolorowych strojach zaprezentowali dwa skoczne utwory: „Lata młodości” i „Zagraj mi piękny cyganie”, które przygotowali pod czujnym okiem muzyka Tadeusza Nogajskiego. Wraz z chórem przybył do Garbatki Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w którym Klub od lat ma swoją siedzibę – Marian Górski. Na uczestników czekało tego dnia wiele atrakcji w tym poczęstunek, dyplomy i drobne upominki od organizatorów imprezy. Nie odbyło się bez tańców i wspólnej zabawy. Gościem honorowym a zarazem osobą otwierającą senioralną imprezę był Minister w Kancelarii Premiera Rady Ministrów, poseł na Sejm Marek Suski.

  Klub Złotego Wieku w Warce dziękuje organizatorom za zaproszenie i możliwość występu. Liczymy także na kolejne spotkania i równie udaną zabawę w niedalekiej przyszłości.

  Ewa Potyralska – Klub Złotego Wieku

  Wszystkich seniorów zainteresowanych dołączeniem do Klubu Złotego Wieku zapraszamy także na cotygodniowe czwartkowe spotkania, które odbywają się w Sali imprez CeSiR o godz. 11.00.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE