Kryta Pływalnia zaprasza!

Kryta Pływalnia zaprasza!

Przerwa techniczna na basenie powoli dobiega końca. Od października obiekt będzie ponownie czynny, a na naszych klientów czekać będzie kilka nowych udogodnień.

Podczas trwającej we wrześniu na Krytej Pływalni „Olimpic” przerwy przeprowadzono szereg prac poprawiających funkcjonowanie i estetykę basenu. Po pierwsze, oprócz standardowych prac remontowo-konserwacyjnych, wykonano gruntowną modernizację sauny. Wymieniono ławki i wyposażenie, a także odświeżono pomieszczenie. Ponadto przy kasie pływalni zainstalowano czytnik „czas-STOP” zatrzymujący czas osobom oczekującym na rozliczenie pobytu na basenie. W końcowej fazie modernizacji planowana jest wymiana starych szafek w damskiej szatni oraz zainstalowanie w holu przed kasą dwóch ogólnodostępnych suszarek do włosów.

Serdecznie zapraszamy!

Od 1 października Kryta Pływalnia „Olimpic” będzie udostępniała dla indywidualnych klientów od 1 do 3 torów pływackich w czasie godzin pracy pływalni, tj. od godz. 7 do 21w dni powszednie, od 9 do 21 w soboty i od 10 do 20 w niedziele i święta.

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Kolejny rok dbamy o zabytki na starym wareckim cmentarzu Dzień Pułaskiego 2019 w 240. rocznicę śmierci Bohatera dwóch Narodów →

Dodaj komentarz