Biegacze Pułaskiego na Yerevan Marathon w Armenii

Biegacze Pułaskiego na Yerevan Marathon w Armenii

W niedzielę 13 października biegowy dream team KS START Pułaski Warka znakomicie zaprezentował się podczas wyjazdowego startu w stolicy Armenii. Najpierw o godzinie 6 czasu środkowo-europejskiego wystartowała Karolina Waśniewska w maratonie i znakomicie rozegrała zwłaszcza drugą część biegu, wyprzedzając bezpośrednią rywalkę na trasie Svietlane Sovetchenko, i mało tego – wyprzedziła zdecydowaną większość mężczyzn – i zameldowała się na mecie jako piąty uczestnik (pierwsza zawodniczka) na mecie z czasem 2:58:15!

O godzinie 8 naszego czasu do boju ruszyli półmaratończycy i biegacze na 12 i 5km. W półmaratonie startowało czterech uczestników armeńskiej eskapady i napisać, że zaprezentowali się dobrze – to jakby nic nie napisać – Oni zaprezentowali się rewelacyjnie! Łukasz Woźniak niezagrożony wygrywa bieg z czasem 1:11:16 osiągając prawie cztery minuty przewagi nad drugim zawodnikiem, Łukasz Więckowski siódmy 1:20:46 i trzeci w kategorii wiekowej. Paweł Strzelczyk kawałek za nim, bo dziesiąty i wygrywa swoja kategorię wiekową z czasem 1:23:06. Kolejny nasz zawodnik również wygrywa swoją kategorię wiekową z czasem 1:37:42 – mowa oczywiście o Jacku Rybarczyku, który ukończył bieg na 27 pozycji.

W biegu na 12 km Wioleta Jaśkowska była czwarta w grupie kobiet i 14 Open – czas 53:54.

Uczestnicy biegu na 5 km przybywali w kolejności – Michał Więckowski miejsce 92 z czasem 27:59, Marcin Banach 168 – 31:27, Jakub Kocik 171 – 31:28, Wioletta Więckowska 184 – 31:49, Jarek Więckowski 240 – 34:34.

I na koniec nasze pociechy w biegu na 1 km: Julek Rybarczyk na miejscu 14 a Ania Strzelczyk na 23.

Coś naprawdę fantastycznego – biało-czerwone flagi w rękach i na barkach naszych bohaterów widoczne były na każdym kroku. Duma nas rozpiera kiedy patrzymy na zdjęcia!

Wyjazd udany pod każdym względem – sportowym i rodzinnym, no i te widoki zapierające dech w piersiach.

To wszystko dzięki firmie wspierającej sportowców – KIFATO MK i Dyrektorowi Karenowi. Uczestnicy wyjazdu składają niniejszym wielkie podziękowania za umożliwienie tak wspaniałego wyjazdu, pełnego entuzjazmu i pozytywnej energii.

Dziękujemy!

Udostępnij:
← Dzień Krajobrazu 2019 „Woda w krajobrazie - historia, dwa aspekty w architekturze krajobrazu”. 34 Jesienny Złaz Turystów →

Dodaj komentarz