Świętujmy razem Niepodległość!

Świętujmy razem Niepodległość!

11 listopada to bez wątpienia jedno z najważniejszych świąt państwowych. Jak co roku Burmistrz Warki zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości. Będzie uroczyście, radośnie i kulturalnie – 10 listopada odbędzie się Koncert Niepodległościowy a 11 listopada uroczysta Msza Św.

10 listopada o godz. 18:00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbędzie się specjalny koncert solistów muzycznych scen warszawskich m.in. Filharmonii Narodowej i Operetki Warszawskiej – Anny Marii Nadwodnej (sopran) i Krzysztofa Ciupińskiego-Świątka (tenor), którym towarzyszyć będzie Miejska Orkiestra Moderato. Usłyszymy zarówno pieśni patriotyczne tj. Przybyli ułani, Marsz I Brygady, Pierwsza Kadrowa, Serce w plecaku jak i rozrywkowe, m.in. My Way, New York New York, Blue Moon, Sway, Quando Quando. Anna Maria Nadwodna jest absolwentką wydziału wokalno-aktorskiego na Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Współpracowała z operą NOVA w Bydgoszczy, Filharmonią Narodową w Warszawie, Teatrem Muzycznym „Operetka” w Warszawie. Krzysztof Ciupiński-Świątek absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Współpracuje m.in. z Operetką Warszawską im. Jana Kiepury, Filharmonią Narodową, Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego oraz agencjami impresaryjnymi w kraju i zagranicą. Koncert poprowadzą: Katarzyna Soja i Tomasz Białoszewski.

11 listopada o godz. 11 zapraszamy wszystkich do kościoła pw. Św. Mikołaja Biskupa na uroczystą Mszę Św. w intencji Ojczyzny.

Spotkajmy się i wspólnie świętujmy rocznicę odzyskania wolności!

Udostępnij:
← Modlitwa za Ojczyznę z okazji Święta Niepodległości! 6 Grand Prix "Bieg Morsa" za nami... →

Dodaj komentarz