Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejJarmark Rękodzieła podczas „Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku – Jabłkowego Weekendu w Warce”

  Jarmark Rękodzieła podczas „Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku – Jabłkowego Weekendu w Warce”

  W tym roku po raz pierwszy „Zimowa Odmiana Wareckiego Rynku” zmienia się w dwudniową imprezę świąteczną pod znakiem jabłka czyli „Jabłkowy Weekend w Warce”.

  W sobotę 14 grudnia w godzinach od 16:00 do 19:00, jedną z atrakcji dostępnych na wareckim rynku będzie „Powiatowy Kiermasz Rękodzielniczy”.

  Do Warki zjadą się rękodzielnicy z całego powiatu Grójeckiego i zaprezentują swoje niebanalne produkty. Warecki rynek będzie inspirował i zachęcał do świątecznych zakupów. Jest to kontynuacja wakacyjnej inicjatywy – Powiatowych Kiermaszy Rękodzielniczych. Na stoiskach będzie można nabyć własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, kartki, stroiki, ale nie tylko, znajdzie się tam wszystko czym będzie można obdarować najbliższych. Zasada jest jedna – produkty muszą być wykonane własnoręcznie.

  Zapraszamy zarówno wystawców, jak i osoby które będą chciały zrobić świąteczne zakupy. Wszystkie informacje dla wystawców dostępne są w poniższym regulaminie.

  Regulamin

  Zgłoszenia będą przyjmowane przez Gminną Instytucję Kultury Dworek na Długiej e-mailowo na adres: dworek@dworek.warka.pl, osobiście w Dworku na Długiej, lub telefonicznie pod nr telefonu 48 667 22 70. Zgłoszenia będą przyjmowane do 9 grudnia 2019r.

  Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!!!

  Co podać przy zgłoszeniu?

  • nazwę wystawcy/stoiska,
  • imię nazwisko oraz telefon do osoby odpowiedzialnej za stoisko,
  • Informację, co będzie sprzedawane na stoisku.

  To będzie świąteczny weekend pełen atrakcji – więcej o „Zimowej Odmianie Wareckiego Rynku – Jabłkowym Weekendzie w Warce” – kliknij tutaj. Do zobaczenia!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE