-0.7 C
Warka
piątek, 3 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeUWAGA! Złóż deklarację śmieciową!

  UWAGA! Złóż deklarację śmieciową!

  Urząd Miejski w Warce przypomina wszystkim mieszkańcom, którzy jeszcze nie złożyli wypełnionej deklaracji dotyczącej wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, o konieczności jak najszybszego dopełnienia tego obowiązku.

  Konieczność ta wynika z przejęcia przez Gminę Warka od dnia 01 stycznia 2020 roku obowiązków dotyczących odbioru odpadów komunalnych od mieszkańców z terenu Gminy Warka.

  W przypadku nie złożenia deklaracji przez wszystkich mieszkańców Gminy Warka, po rozstrzygnięciu przetargu na odbiór odpadów komunalnych konieczna będzie ponowna analiza kosztów systemu gospodarki odpadami, z której może wyniknąć, że opłaty za odbiór odpadów będą znacznie wyższe niż obecnie uchwalone.

  Druk deklaracji można pobrać ze strony internetowej https://warka.pl/lub uzyskać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Warce.

  W razie wątpliwości prosimy o telefon do Urzędu Miejskiego w Warce 48 665 12 13.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE