Strona głównaInstytucjeCeSiRMłodzi koszykarze zdobywają doświadczenie

Młodzi koszykarze zdobywają doświadczenie

23 listopada w hali CeSiR koszykarze KS PUŁASKI Warka rozegrali zacięty mecz z MKS Piotrówka I Radom. Początek spotkania w ich wykonaniu był znakomity – pierwsza kwarta zakończyła się remisem 12:12. Później było trochę trudniej, Piotrówka odskoczyła na kilka punktów i w połowie meczu było 24:33. Mimo że ostatecznie goście wygrali 64:34 warecka ekipa pokazała na boisku zaangażowanie i ciekawą grę. Na sukcesy przyjdzie jeszcze czas. Najwięcej punktów w drużynie wareckiej zdobyli: Pochylski Mikołaj i Kościanek Igor (obaj po 9).

W kolejnym ligowym meczu, który odbył się 7 grudnia młodzi zawodnicy KS PUŁASKI Warka tym razem rywalizowali z zeszłorocznym wicemistrzem MUKS PIVOT PIASTÓW. Jak na lidera rozgrywek przystało goście postawili wysoko poprzeczkę i wygrali mecz 104:22. Gratulacje dla koszykarzy z Piastowa, a dla naszych chłopców wielkie brawa za walkę do ostatnich minut meczu. Przed nimi jeszcze sporo pracy by mierzyć się z najlepszymi, ale z każdym meczem ich gra i postawa na boisku wygląda coraz lepiej. Tym razem najwięcej punktów dla drużyny gospodarzy zdobyli Szymon Mrozowski (7 pkt.) i Wojtek Nędzołek (7 pkt.)

W kolejnym meczu drużyna KS PUŁASKI Warka zmierzył się 20 grudnia na wyjeździe z Piotrówką Radom, a następnie już w nowym roku przejdzie do rozgrywek o miejsca w których będzie rywalizować z drużynami na podobnym poziomie gry.

Chłopców z roczników 2008,2009 i 2010 zapraszamy do wspólnych treningów i dołączania do drużyny Pułaskiego.

Zespół uruchamia dodatkowy termin treningów. Prócz poniedziałkowych i środowych zajęć (godz. 17:00) zespół ćwiczy także w PIĄTKI o godz. 15:00 w hali CeSiR.  Warto znaleźć czas i zajrzeć na trening!