Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMieszkańcy Warki wspólnie powitali Nowy Rok!

  Mieszkańcy Warki wspólnie powitali Nowy Rok!

  Tradycją Warki stało się wspólne żegnanie Starego Roku i witanie Nowego. W noc z 31 grudnia na 1 stycznia kilkaset osób spotkało się na wareckim rynku aby złożyć sobie noworoczne życzenia, obejrzeć pokaz sztucznych ogni i bawić się przy największych polskich i światowych hitach.

  O 23:30 zabrzmiały pierwsze dźwięki grane przez zespół coverowy „Milky Way”. Tuż przed północą, zgromadzonym na Rynku mieszkańcom Warki noworoczne życzenia w imieniu własnym oraz władz samorządowych złożył Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” – Andrzej Zaręba. Nadejście Nowego 2020 Roku powitano zjawiskowym, niemalże 10-minutowym pokazem sztucznych ogni.

  Organizatorzy Sylwestra –  Samorząd Miasta i Gminy Warka, Gminna Instytucja Kultury “Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. dziękują wszystkim, którzy wspólnie powitali na wareckim Rynku Nowy Rok. Szczególne podziękowania należą się służbom porządkowym – strażakom z gminnych jednostek OSP, Policji, firmie ochroniarskiej oraz służbie medycznej dzięki którym wszyscy mogli czuć się w pełni bezpiecznie.

  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

  Zdjęcia 1-13 (Dworek an Długiej), zdjęcia 14-18 (Rafał Donica)

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE