Więcej
  Strona głównaInstytucjePrzedświąteczne spotkania w CKZiU w Nowej Wsi

  Przedświąteczne spotkania w CKZiU w Nowej Wsi

  19 grudnia 2019 roku obyło się wigilijne spotkanie nauczycieli, pracowników obsługi i administracji oraz emerytowanych pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

  Spotkanie rozpoczęło się o godz. 14.30. Niepowtarzalny, świąteczny wystrój sali wykreowały pani Marlena Chustecka, pani Katarzyna Smolarek i pani Maria Kocewiak. Niezwykłą przyjemność sprawił wszystkim program artystyczny przygotowany przez uczniów klas pierwszych technikum w zawodach technik ogrodnik, technik architektury krajobrazu, technik spedytor, technik ekonomista i technik reklamy pod opieką wychowawców – pani Magdaleny Kmidowskiej, pani Klaudii Wojdat i pana Karola Olszówki. Oprawę wokalną przygotował chór szkolny wraz z panią Barbarą Kaczmarczyk. Po części artystycznej spotkanie kontynuowano przy pięknie przystrojonym wigilijnym stole. Panował niemal rodzinny nastrój – opowieściom, wspomnieniom, żartom nie było końca.

  Wigilijne spotkanie uczniów i nauczycieli Technikum im. Tomasza Nocznickiego odbyło się 20 grudnia o godz. 11.00. Była to dla wszystkich okazja do bycia razem i refleksji nad tym, co naprawdę ważne w życiu współczesnego człowieka. W świąteczny nastrój wprowadził uczestników spotkania program artystyczny, powtórzony dla szkolnej społeczności przez nieco stremowanych pierwszoklasistów i chór. Mimo nerwów wszystko się udało i artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

  Na zakończenie części oficjalnej głos zabrała pani Anna Dacka – Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Pani Dyrektor złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

  Po apelu uczniowie, wychowawcy i nauczyciele spotkali się przy „wigilijnych” stołach, by raczyć się pierogami, rybą, słodkościami i owocami. Klasowemu świętowaniu towarzyszyła miła, serdeczna atmosfera. Dzięki wspólnie spędzonemu czasowi mogliśmy poczuć się niemal jak rodzina. I to przekonanie będzie nam towarzyszyło przez kolejne miesiące.

  Ewa Malowaniec

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE