14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPrima Auto nowym liderem WLH

  Prima Auto nowym liderem WLH

  Ostatnie 4 kolejki przyniosły sporo zamieszania w tabeli Wareckiej Ligi Halowej. 11 stycznia rozegrano 13 i 14 kolejkę. Emocji nie brakowało bo mierzyły się drużyny z czoła tabeli. Rozegrane tydzień później – 15 i 16 kolejka przyniosły wiele niespodzianek. Padło wiele remisów, a losy meczów często ważyły się do ostatnich minut!

  W hicie 13 i 14 kolejki zmierzył się lider z wiceliderem ligi. Mecz od pierwszych minut stał na wysokim poziomie. Choć drużyny prowadziły rozsądną grę to nie brakowało dynamicznych akcji i zaciętych pojedynków. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, dopiero w drugiej odsłonie kibice zobaczyli pierwsze gole. Prima Auto zwyciężyła z Team Kajakami24 2:1 i tym samym wskoczyła na pierwsze miejsce tabeli WLH. Kolejnym ciekawym pojedynkiem był mecz 3 i 4 drużyny ligi. Pierwsza połowa należała do Top Marketu, która strzeliła dwie bramki. Druga to popis umiejętności zawodników Uśmiech nad Pilicą którzy doprowadzili do remisu 2:2. Pozostałe mecze bez większych niespodzianek. Victoria pewnie pokonała RKS CCS 8:1, Team Kajaki24 ograł Victorię 5:3, a Orły Kojota zwyciężyły z RKS CCS 4:0. Następnie Prima Auto po raz drugi tego dnia zanotowała zwycięstwo, tym razem z Deso Junior 3:0. Najbliżej sensacji była drużyna Nankatsu, która toczyła zacięty pojedynek z Orłami Kojota lecz w końcówce lepszą grą popisały się Orły i mecz zakończyły wynikiem 4:3. Następnie Deso Junior zwyciężyło z Weteranami 4:1, Top Market bez problemów pokonał Nankatsu 6:1, a Giza Racing 3:0 Weteranów.

  W kolejce 15 i 16 rozegranej 19 stycznia padło wiele zaskakujących wyników. Na początek Orły kojota zremisowały z Team Kajaki24 1:1. Następnie mecz pomiędzy Deso i Victoria również zakończył się remisem 1:1. W pojedynku Top Market i Team Kajaki24 po zaciętej grze Ci pierwsi odnieśli zwycięstwo 2:1. W kolejnym Orły Kojota ograły Deso 4:1, Giza Racing zwyciężyła 2:1 z Victorią, a TOP Market pewnie pokonał RKS CCS 6:0. Wiele emocji przyniosło kolejne spotkanie w którym Prima Auto rzutem na taśmę zwyciężyła z dobrze dysponowaną w tym dniu Gizą Racing 3:2. Uśmiech nad Pilicą bez problemu zwyciężył z RKS CCS 7:0, a młodzi gracze z ABC Team z Nankatsu 2:0. W kolejnym  meczu Prima Auto rozgromiła Weteranów 14:0, a Uśmiech nad Pilicą pokonał Nankatsu 4:0. Ciekawy pojedynek rozegrał się między ABC Team a Weteranami! Ostatecznie padł remis 3:3 choć przez większość czasu prowadzenie utrzymywali Weterani i sensacja wisiała w powietrzu. Na zakończenie pełen emocji mecz rozegrał się miedzy ABC Team a Uśmiechem nad Pilicą, którzy w ostatnich sekundach meczu zwyciężyli 2:1.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE