0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiNasze jabłka na Fruit Logistica 2020!

  Nasze jabłka na Fruit Logistica 2020!

  Berlińskie targi to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, z wieloletnią tradycją. W każdym roku gromadzą przeszło 3 000 wystawców z najodleglejszych stron świata oraz tysiące odwiedzających.

  Wielką atrakcją targów są tzw. stoiska narodowe. Polskie stoisko od przeszło 12 lat organizowane jest przez Związek Sadowników RP. W tym roku swoje produkty prezentowało 9 organizacji z województwa mazowieckiego. Nie mogło wśród nich zabraknąć Jabłek Grójeckich!

  Przedstawiciele Stowarzyszenia Sady Grójeckie odbyli kilkadziesiąt spotkań na temat certyfikowanych Jabłek Grójeckich, oznaczeń unijnych, świadomych wyborów konsumenckich.  Wsparcie polskiego stoiska narodowego jest ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów.

  Wśród zwiedzających ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przetwory z Jabłek Grójeckich: Jabłkowy z bąbelkami. Jabłkowy sok chmielony 0% oraz… Jabłkowa krówka mleczna.

  Info. Stowarzyszenie Sady Grójeckie

   

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE