Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMłodzi piłkarze KS CeSiR Warka na piątkę!

  Młodzi piłkarze KS CeSiR Warka na piątkę!

  8 marca KS CeSiR Warka wziął udział w Finale Halowej Ligi Dziecięcej Windoor 2020 w kategorii roczników 2012. Zespół spisał się bardzo dobrze i zajął V miejsce w rozgrywkach!

  Droga do finału nie była łatwa. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 17 zespołów. Na początku nasi najmłodsi wareccy piłkarze w eliminacjach pokonali 3 przeciwników i z I miejsca awansowali do dalszego etapu rozrywek. W półfinałach zmierzyli się z pięcioma zespołami i wywalczyli II miejsce w turnieju, dające awans do wielkiego finału!

  W turnieju Finałowym Halowej Ligi Dziecięcej Windoor 2020, który miał miejsce 8 marca w Radomiu wzięło udział 6 najlepszych zespołów ROZPN, a wśród nich nasza warecka reprezentacja. Poziom turnieju był wyrównany, przez co nie było łatwych meczów. Walka trwała do ostatnich minut, a emocji w finale najmłodszych piłkarzy oczywiście nie brakowało.

  Poniżej publikujemy wyniki poszczególnych meczów:

  Młodzik Radom – UKS Jastrząb Głowaczów 0:0,
  Orlik Radom – GKS Chynów 2:0,
  Junior Radom – KS CeSiR Warka 2:0.
  Młodzik Radom – Orlik Radom 0:0,
  UKS Jastrząb Głowaczów – Junior Radom 0:0,
  GKS Chynów – KS CeSiR Warka 1:0,
  Młodzik Radom – Junior Radom 2:4,
  UKS Jastrząb Głowaczów – GKS Chynów 0:1,
  Orlik Radom- KS CeSiR Warka 0:0,
  GKS Chynów – Junior Radom 0:0,
  Młodzik Radom – KS CeSiR Warka 2:0,
  UKS Jastrząb Głowaczów – Orlik Radom 0:2,
  Młodzik Radoim – GKS Chynów 1:1,
  UKS Jastrząb Głowaczów – KS CeSiR Warka 0:1,
  Orlik Radom- Junior Radom1:1.

  Oto klasyfikacja końcowa: 

  1. Junior Radom,

  2. Orlik Radom,

  3. GKS Chynów,

  4. Młodzik Radom,

  5. KS CeSiR Warka,

  6. UKS Jastrząb Głowaczów.

   

  W finale Halowej Ligi Dziecięcej zajęliśmy piąte miejsce co jest bardzo dobrym wynikiem i prognozuje na przyszłość. Mamy nadzieję że zespół będzie dalej się rozwijał i odnosił wiele sukcesów. Ponadto cieszy fakt iż nasi zawodnicy zdobyli nagrodę Fair Play turnieju.

  KS CeSiR Warka reprezentowali: Tomek Cwyl, Szymon Cwyl, Mateusz Kreczmański, Ignacy Maciejewski, Jan Paprocki, Dawid Potrzebowski, Bartek Strzelczyk, Max Suwalski, Olek Szydło, Olek Traczyk, Dawid Witkowski, Mateusz Zalewski.

  Trener: Grzegorz Szydło.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE