Strona głównaInstytucjeCeSiRMłodzi piłkarze KS CeSiR Warka na piątkę!

Młodzi piłkarze KS CeSiR Warka na piątkę!

8 marca KS CeSiR Warka wziął udział w Finale Halowej Ligi Dziecięcej Windoor 2020 w kategorii roczników 2012. Zespół spisał się bardzo dobrze i zajął V miejsce w rozgrywkach!

Droga do finału nie była łatwa. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 17 zespołów. Na początku nasi najmłodsi wareccy piłkarze w eliminacjach pokonali 3 przeciwników i z I miejsca awansowali do dalszego etapu rozrywek. W półfinałach zmierzyli się z pięcioma zespołami i wywalczyli II miejsce w turnieju, dające awans do wielkiego finału!

W turnieju Finałowym Halowej Ligi Dziecięcej Windoor 2020, który miał miejsce 8 marca w Radomiu wzięło udział 6 najlepszych zespołów ROZPN, a wśród nich nasza warecka reprezentacja. Poziom turnieju był wyrównany, przez co nie było łatwych meczów. Walka trwała do ostatnich minut, a emocji w finale najmłodszych piłkarzy oczywiście nie brakowało.

6. UKS Jastrząb Głowaczów.

W finale Halowej Ligi Dziecięcej zajęliśmy piąte miejsce co jest bardzo dobrym wynikiem i prognozuje na przyszłość. Mamy nadzieję że zespół będzie dalej się rozwijał i odnosił wiele sukcesów. Ponadto cieszy fakt iż nasi zawodnicy zdobyli nagrodę Fair Play turnieju.

KS CeSiR Warka reprezentowali: Tomek Cwyl, Szymon Cwyl, Mateusz Kreczmański, Ignacy Maciejewski, Jan Paprocki, Dawid Potrzebowski, Bartek Strzelczyk, Max Suwalski, Olek Szydło, Olek Traczyk, Dawid Witkowski, Mateusz Zalewski.

Trener: Grzegorz Szydło.