-1.7 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeSukces akcji "Naprawmy karetki dla grójeckiego szpitala"!

  Sukces akcji „Naprawmy karetki dla grójeckiego szpitala”!

  Zbiórka pieniędzy na naprawę karetek z PCM w Grójcu zakończyła się sukcesem!

  Grupa grójeckich przedsiębiorców wyszła z inicjatywą zebrania pieniędzy na ponownie uruchomienie i włączenie do transportu medycznego dwóch karetek. W ciągu niespełna dwóch tygodni na konto Stowarzyszenia W.A.R.K.A. z dopiskiem „Remont karetek w PCM Grójec” wpłynęło 6 tys. 345 zł! Na tę kwotę składają się wpłaty od 32 firm i osób prywatnych.

  W imieniu inicjatorów akcji serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty, wsparcie i każde udostępnienie. Zapewniamy Państwa, że zebrane pieniądze zostaną wydatkowane zgodnie z przeznaczeniem, tj. na niezbędne prace naprawcze. Wkrótce poinformujemy o ich efektach.

  Cieszymy się, że jako organizacja działająca na rzecz aktywizacji lokalnego środowiska mogliśmy wesprzeć organizację tej akcji. Dziękujemy inicjatorom – grójeckim przedsiębiorcom oraz portalowi www.Grojec24.net na czele z Mateuszem Adamskim za zaufanie. To czas wspólnej walki o zdrowie mieszkańców powiatu grójeckiego i każdy kto może powinien się w tę walkę włączyć! Wszystkie ręce na pokład!

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Zdjęcie w tle: onet. pl

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE