-1.3 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeWareccy Radni Powiatowi wspierają walkę z koronawirusem

  Wareccy Radni Powiatowi wspierają walkę z koronawirusem

  W okresie przedświątecznym Radni Powiatu Grójeckiego z Klubu „Przyjazny Powiat”, w tym Radni z Gminy Warka – Cezary Kołodziejski, Jan Madej i Andrzej Zaręba, przekazali kwotę 12 tys. zł na walkę z koronawirusem w instytucjach powiatowych.

  Dzięki tym środkom udało się zakupić produkty podstawowego zabezpieczenia tj. maseczki, przyłbice, rękawiczki, kombinezony, ochraniacze na buty oraz wymazówki do pobierania próbek.

  Produkty te trafiły do miejsc gdzie walka jest najcięższa czyli do placówek medycznych – dwóch powiatowych szpitali, w Grójcu i w Nowym Mieście nad Pilicą oraz do Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach.

  Jak podkreślił Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak – „W tak trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się świat i również nasza mała Ojczyzna jaką jest Powiat Grójecki każdy, kto ma taką możliwość powinien włączyć się do pomocy potrzebującym. Dziś najważniejsza jest empatia i dbanie o innych, w szczególności tych, którzy walczą na pierwszej linii frontu – cały personel medyczny oraz osoby, które opiekują się osobami starszymi. Łączmy siły, aby jak najszybciej wygrać tę walkę.”.

  Starostwo Powiatowe w Grójcu

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE