Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWareccy piłkarze w oczekiwaniu na grę

  Wareccy piłkarze w oczekiwaniu na grę

  11 marca 2020r. wareccy piłkarze ostatni raz odbyli treningi. Od tamtej pory zawodnicy pierwszej drużyny dostali rozpiski treningowe i w miarę możliwości każdy indywidualnie stara się podtrzymać rytm treningowy. Trenerzy drużyn młodzieżowych mają kontakt ze swoimi podopiecznymi na grupach i starają się motywować młodzież do treningów indywidualnych i zabaw z piłką.

  Cały okres przygotowawczy w klubie KS Warka od listopada do marca przebiegał bardzo dobrze, seniorzy trenowali trzy razy w tygodniu. Trenowali na pełnowymiarowych sztucznych boiskach w Grójcu i Białobrzegach oraz z Hali CeSiR. Rozegraliśmy aż 8 sparingów z wymagającymi drużynami – Mazowsze Grójec, Dolcan Ząbki, Drukarz Warszawa, Mogielanka Mogielnica, Zamłynie Radom, Milan Milanówek, Energia Kozienice oraz Hutnik Warszawa. Z drużyną cały okres przygotowawczy trenowali nasi wareccy wychowankowie z drużyny juniorów Bartek Janczewski rocznik 2002, bramkarz z rocznika 2004 Stasio Dyga i oczywiście Szymon Siodłowski rocznik 2005 który później trafił do Legi Warszawa.

  Drużyny młodzieżowe oprócz treningów na parkietach sal gimnastycznych i hal sportowych brały udział w turniejach piłkarskich takich jak: Windoor Cup, Łódż Cup, Delta Cup, Irzyk oraz Polonez Cup. Drużyna rocznika 2009 startowała w lidze zimowej RS SPORT w Warszawie , gdzie chłopcy rozegrali 10 kolejek i zajęli wysokie 3 miejsce. Wszystkie drużyny rozegrały w okresie zimowy około 80 meczy turniejów i sparingowych.

  Sezon jest zawieszony, do 11 maja 2020. PZPN wraz z Wojewódzkimi Związkami maja ogłosić ostateczne decyzje co do przyszłości tego sezonu. Przypominam że warecki zespół seniorów występuje w 4 Lidze Mazowieckiej i obecnie zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 17 punktów.

  KS Warka

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE