Więcej
  Strona głównaInstytucjePiłkarze walczyli na korcie!

  Piłkarze walczyli na korcie!

  Na wareckim korcie tenisowym znajdującym się przy Stadionie Miejskim odbył się turniej „Niedoszłych Mistrzów w Tenisie Ziemnym”. Na zaproszenie głównych organizatorów turnieju, którzy również czynnie w nim uczestniczyli – Kamila Witkowskiego i Pawła Maciejewskiego na korcie pojawili się byli zawodnicy i działacze piłkarscy: Sławomir Pietrzyk, Jacek Kacprzak, Tomasz Dutkowski, Sławomir Gaj (były zawodnik Korona Góra Kalwaria), Zbigniew Osiński.

  Zmagania wygrał bezapelacyjnie Prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Sławomir Pietrzyk, który pokonał w finale Jacka Kacprzaka – Prezesa Pilicy Białobrzegi i jednocześnie byłego zawodnika Legi Warszawa.

  Emocje na korcie były bardzo duże jednak przede wszystkim liczyła się dobra zabawa i wspólne spotkanie piłkarzy w niecodziennej roli. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk trenera tenisa ziemnego Wojciecha Siwińskiego. Dodatkową niespodzianką dla zwycięzcy Sławomira Pietrzyka była urodzinowa koszulka, którą wręczyli mu z okazji 50-tych urodzin przyjaciele.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE