Więcej

  Wesołe… Piaseczno!

  7 lipca 2013 r.  Grupa Wesołe Piaseczno w  ramach Programu „Działaj Lokalnie 2013” Stowarzyszenia W.A.R.K.A. realizując swój projekt pt. „Owocowy Raj”  bawiła mieszkańców Piaseczna (gm. Warka) na festynie rodzinnym . Festyn był zakończeniem zbioru owoców miękkich. W imprezie  uczestniczyło około 120 osób – dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy.  Pierwszym punktem uroczystości był iście niedzielny obiad  w budynku OSP Piaseczno,  w przygotowaniu którego  uczestniczyły całe rodziny  z dużym zaangażowaniem najmłodszych. Ich zadaniem była dekoracja sali i wystrój stołów, co zresztą wykonali mistrzowsko!

  Po obiedzie impreza przeniosła się przed budynek OSP, gdzie zabawom, konkursom i rozgrywkom sportowym nie było końca. Oczywiście nie mogło zabraknąć muzyki, w takt której bawiło się Wesołe Piaseczno.  Dla smakoszów potraw z grilla czekały apetyczne mięsiwa na rusztach. Festyn trwał do późnych godzin wieczornych a prawie już i nocnych, co świadczy o miłej atmosferze i świetnej zabawie zebranych. Brawo!

  Wesołe Piaseczno zaktywizowane i zjednoczone we wspólnym celu już planuje w ramach realizacji swojego projektu DL’13 następną imprezę – tym razem będzie to festyn z okazji zakończenia zbiorów jabłek.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE