Więcej
  Strona głównaWiadomościTragiczny finał wypoczynku nad Pilicą. Aktualizacja.

  Tragiczny finał wypoczynku nad Pilicą. Aktualizacja.

  Dzisiaj tj. 10.07 około godziny 16.00 w pobliżu Farmy Sielanka wyłowiono z Pilicy ciało zaginionego w niedzielę mężczyzny.

  Ofiarą jest 19-letni mieszkaniec Wyborowa, który w niedzielę wraz z sześciorgiem znajomych wybrał się nad Pilicę w okolicach Kępy Niemojewskiej. Grupa wybrała trudno dostępne miejsce porośnięte krzewami i połowicznie zalane wodą. Część osób brodziła w płytkiej wodzie, dwaj młodzi mężczyźni postanowili zaś wejść na większą głębokość. Podczas gdy jeden z nich wyszedł na brzeg, drugi stracił grunt pod nogami i zaczął wzywać pomoc. Zebrane osoby nie udzieliły pomocy wzywającemu, gdyż nikt z nich nie umiał pływać.

  Poszukiwania młodego mężczyzny trwały od niedzieli. W akcję poszukiwawczą włączyli się strażacy z OSP, kajakarze a także płetwonurkowie.

  Beztroski okres wakacji to czas wzmożonych wypoczynków nad wodą. Niestety zwolennicy tej formy relaksu często wybierają miejsca nieodpowiednie, w których rekreacja jest niedozwolona. Apelujemy do wszystkich osób korzystających z wakacyjnych uroków, aby pomimo swobody urlopowej nie zapominali o rozwadze i świadomości. Gdyż naprawdę udane wakacje, to przede wszystkim bezpiecznie spędzone wakacje.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE