Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejBańkowy zawrót głowy podczas 2. Jarmarku Śniadaniowego

  Bańkowy zawrót głowy podczas 2. Jarmarku Śniadaniowego

  W niedzielę 2 sierpnia odbył się drugi w tym sezonie Jarmark Śniadaniowy na wareckim Rynku. Członkowie Szlaku Jabłkowego w składzie: Zajazd na Winiarach, Rynek-Kawiarnia Galeria, Blue Haskap – Jagoda Kamczacka, Tuszyńscy – miody z tradycjami oraz Jabłka Grójeckie zapewnili uczestnikom nie tylko śniadaniowe znakomitości. Na Jarmarku można było zjeść m.in. tort kanapkowy, gofry, naleśniki. Na jarmarku można było zaopatrzyć się w pierogi z jagodami, naturalne soki z jagody kamczackiej, tradycyjne miody oraz soki i napoje z jabłek.

  Podczas wydarzenia nie zabrakło atrakcji dla dzieci. W godzinach 10:00-14:00 na Rynku dostępne były dmuchańce. Dzieci mogły wziąć udział w animacjach przygotowanych przez Animator ABC dziecka. Tego dnia odbył się również niesamowity Bubble Show. Dzieci mogły zobaczyć gigantyczne bańki a chętni mogli nawet się w niej znaleźć. Pokaz odbył się w formie interaktywnej, dzięki czemu każdy mógł spróbować sztuki tworzenia baniek.

  Już dziś zapraszamy na kolejną dziecięcą niedzielę, tym razem teatralną 9 sierpnia. Więcej informacji ZOBACZ TU.

  Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją zamieszczoną poniżej.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE