14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeKolejne dotacje z Urzędu Marszałkowskiego dla gminy Warka

  Kolejne dotacje z Urzędu Marszałkowskiego dla gminy Warka

  W ostatnim czasie gmina Warka otrzymała kilka dotacji z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego. W ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych i Leśnych pozyskano środki na modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Michałów Parcele w wysokości 105.000,00 zł. W ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2020 pozyskano kwotę 50.000,00 zł na budowę altany w Woli Palczewskiej, utworzenie siłowni plenerowej w Przylocie i Starej Warce, budowę oświetlenia ulicznego w Michalczewie, a także budowę placu zabaw we wsi Pilica. W ramach projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” gmina Warka otrzyma od samorządu Mazowsza sprzęt komputerowy do prowadzenia zajęć online.

  Umowy w powyższym zakresie zostały podpisane w dniu 26 czerwca 2020 r. w Żyrardowie przez Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego Rafała Rajkowskiego, Radnego Sejmiku Mazowieckiego Leszka Przybytniaka oraz Burmistrza Warki Dariusza Gizkę, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Anny Miodek.

  Urząd Miejski w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE