Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKameralny, muzyczny wieczór w Skrzynce

  Kameralny, muzyczny wieczór w Skrzynce

  Połowa lata za nami, czas biegnie szybko, zanim się obejrzymy wieczory nie będą już tak ciepłe. Trzeba zatem korzystać z chwili! Letnie wieczory zachęcają do udziału w wydarzeniach organizowanych na świeżym powietrzu. Skrzynka Kontaktowa usytuowana w sercu naszego miasta w każdy weekend od początku wakacji tętni życiem i daje możliwość odetchnięcia po całym tygodniu pracy.

  W sobotę 8 sierpnia na wareckim Rynku odbył się kolejny koncert. Tym razem na scenie w klimatycznej scenerii gościliśmy zespół Kameralni Trio. Dla wareckiej publiczności zespół w składzie: Aleksander Pankowski vel Jankowski, Piotr Rola-Podczaski oraz Krzysztof Łęcki zaprezentował znane utwory we własnych aranżacjach. Podczas niemalże dwugodzinnego koncertu mogliśmy usłyszeć takie utwory jak „Fly me to the moon”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Cheek to cheek” czy „Wonderful life”. Zebrani w sielankowych nastrojach rozkoszowali się spokojnymi aranżacjami piosenek i jednocześnie nucili wspólnie z muzykami goszczącymi w Warce. Sobotni wieczór upłynął w miłej i beztroskiej atmosferze.

  Na kolejne spotkanie z muzyką w Skrzynce Kontaktowej zapraszamy 22 sierpnia. Wystąpi zespół „Jazz by night”.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE