Wakacje pod znakiem remontów w LO w Warce

Wakacje pod znakiem remontów w LO w Warce

Tegoroczne wakacje  w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Wysockiego w Warce są bardzo pracowite, szkoła zmienia się dla uczniów, będzie wygodniej i nowocześniej.

Poważnym przedsięwzięciem jest remont łazienek. Od maja trwają prace remontowe górnych łazienek uczniowskich i łazienki dla personelu. Pomieszczenia te nie były remontowane od lat, dlatego remont jest gruntowny: burzenie ścianek, wymiana rur, doprowadzenie ciepłej wody, położenie nowej glazury i terakoty. Kolejną zmianą będzie reorganizacja szatni uczniowskiej oraz dolnego holu. Szatnia zostanie powiększona, a docelowo planowany jest zakup szafek dla uczniów i rezygnacja z tradycyjnych wieszaków.

Po powrocie z wakacji uczniowie będą mogli również korzystać z małego patio, gdzie posadzone zostaną krzewy i postawione ławeczki. Będzie to miejsce, z którego uczniowie będą mogli korzystać w czasie przerw międzylekcyjnych, jak również powstanie przestrzeń sprzyjająca rozwojowi kreatywności, dająca możliwość organizowania różnorodnych aktywności pozalekcyjnych takich jak: spotkania, dyskusje, warsztaty w ramach dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.

LO Warka

Udostępnij:
← 81 lat temu rozpoczęła się najbardziej krwawa wojna świata Konkurs na logo 700-lecia Warki przedłużony do 10 września! →

Dodaj komentarz