2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWakacje pod znakiem remontów w LO w Warce

  Wakacje pod znakiem remontów w LO w Warce

  Tegoroczne wakacje  w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Wysockiego w Warce są bardzo pracowite, szkoła zmienia się dla uczniów, będzie wygodniej i nowocześniej.

  Poważnym przedsięwzięciem jest remont łazienek. Od maja trwają prace remontowe górnych łazienek uczniowskich i łazienki dla personelu. Pomieszczenia te nie były remontowane od lat, dlatego remont jest gruntowny: burzenie ścianek, wymiana rur, doprowadzenie ciepłej wody, położenie nowej glazury i terakoty. Kolejną zmianą będzie reorganizacja szatni uczniowskiej oraz dolnego holu. Szatnia zostanie powiększona, a docelowo planowany jest zakup szafek dla uczniów i rezygnacja z tradycyjnych wieszaków.

  Po powrocie z wakacji uczniowie będą mogli również korzystać z małego patio, gdzie posadzone zostaną krzewy i postawione ławeczki. Będzie to miejsce, z którego uczniowie będą mogli korzystać w czasie przerw międzylekcyjnych, jak również powstanie przestrzeń sprzyjająca rozwojowi kreatywności, dająca możliwość organizowania różnorodnych aktywności pozalekcyjnych takich jak: spotkania, dyskusje, warsztaty w ramach dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.

  LO Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE