7.9 C
Warka
piątek, 7 października, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejOdkrywaj świat w Akademii Odkrywców

  Odkrywaj świat w Akademii Odkrywców

  Czy powietrze można zważyć? Dlaczego przedmioty spadają na ziemię? Jak można wykorzystać przekazywanie ruchu? I czy magnesy przyciągają wszystko?

  Zapraszamy do zapisów do naszej Akademii Odkrywcy, gdzie odpowiemy na te, jak i inne dociekania naukowe. Na tych warsztatach, razem z dziećmi, będziemy zgłębiać różne tajemnice naukowe, a także odkrywać to, co jeszcze nam nieznane. W trakcie trwania zajęć, będziemy wcielać się w chemików, a innym razem wcielimy się w biologów, poznając świat organizmów żywych, przy pomocy lupy i okulara mikroskopu.

  Instruktor: EduEvent

  Termin: PIĄTKI, godz. 15:45

  Czas trwania zajęć: 45 min

  Cykl: ok. 4 spotkania w miesiącu (uśrednione w całym roku szkolnym)

  Wiek uczestników: 6 – 8 lat

  Koszt: 95 zł/m-c

  Zapraszamy do Akademii Odkrywcy!

  Na zajęcia można się zapisać poprzez platformę internetową dostępną na www.dworek.warka.pl/zajecia

  Wejdź na stronę i zobacz jak się zapisać na warsztaty. Zapisy na zajęcia trwają od 4 do 18 września. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów, bo czasu coraz mniej…

  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami obowiązującymi w naszej Instytucji Kultury. ZOBACZ REGULAMINY TU (regulaminy znajdują się na dole strony w linku)

  Avatar photo
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE