14.9 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeMikołaje z wareckiej „dwójki”

  Mikołaje z wareckiej „dwójki”

  Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia to w szkołach czas klasowych prezentów, niespodzianek, słodyczy i oczywiście wspólnego kolędowania i Jasełek. Niestety szalejąca pandemia utrudniła w tym roku szkolnym kontakty osobiste uczniów i nauczycieli. Żeby jednak nie zapomnieć o specyficznej magii Świąt pomysłowi uczniowie z klasy 7C z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Warce wraz z wychowawcą Karolem Jakubaszkiem postanowili w tym roku urządzić niestandardowe Mikołajki.

  Uczniowie chcąc podzielić się odrobiną dobrego serca zamiast prezentów dla siebie nawzajem przygotowali jedną wspólną paczkę dla Schronisko Dla Zwierząt w Małe Boże. Dzięki tej akcji bezdomne zwierzęta otrzymały suchą karmę, puszki i kocyki. Ufamy, że będą one choć trochę szczęśliwsze…

  Jednak największą frajdę z pewnością mieli 13-latkowie mając dobry uczynek na swoim koncie przed odwiedzinami prawdziwego Mikołaja.

  PSP nr 2

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE