Sztab WOŚP Warka – mamy już ponad 14 tysięcy!

Sztab WOŚP Warka – mamy już ponad 14 tysięcy!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystartował! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje na temat tego co jeszcze będzie się działo w czasie finału w Warce!

Kawiarenka
Niestety ze względu na panującą pandemię Sztab WOŚP w Warce musiał zrezygnować z organizacji szeregu corocznych atrakcji z których korzystali wspierający zbiórkę. Tego dnia przed siedzibą Sztabu – Dworkiem na Długiej będzie można zakupić masę słodkości w WOŚPowej kawiarence. Zostaną przygotowane ciasta i inne wyroby, które umilą ten dzień. Niestety nie będzie możliwości spożywania ciast na miejscu – zostaną zapakowane na wynos, aby można było delektować się nimi w domu. Kawiarenka będzie otwarta od godz. 10:00 do 16:00, lub wyczerpania zapasów.
Orkiestrobus
Specjalne auto Wareckiego Sztabu WOŚP w postaci przepięknego (można powiedzieć zabytkowego) ŻUKa, będzie poruszało się na terenie Warki i okolic informując o tegorocznym finale, zachęcając do wspólnego kwestowania. Z głośników popłynie orkiestrowa muzyka, będziemy zachęcać do odwiedzenia naszej kawiarenki z pysznymi ciastami pod Dworkiem na Długiej. Orkiestrobus odwiedzi główne ulice Warki – wypatrujcie go od godz. 10:00. Po godz. 14:00 Orkiestrobus będzie można zobaczyć przed Dworkiem.
Wareccy Strażacy grają z WOŚP
OSP Warka zaprasza w godz. 10-13 na plac przed OSP, gdzie zaprezentowany zostanie sprzęt jakim dysponuje warecka jednostka, w tym najnowszy średni wóz bojowy. Zapraszamy do poznania naszego arsenału, robienia strażackich zdjęć i wsparcia WOŚP.
Rowerzyści dla WOŚP
Nie będziemy grać sami – odwiedzi nas także grupa rowerzystów z Tyczyna. Mają oni zamiar w dniu finału przejechać na rowerach trasę Tyczyn – Warszawa. To uwaga – około 350 kilometrów! Mamy nadzieję, że dotrą do Warki cali, zdrowi z wielkim entuzjazmem i siłą do pokonania ostatniego odcinka. Ich przyjazd planowany jest około godz. 14:45.
Udostępnij:
← Zagłosuj na instruktora szachowego Adama Lasotę! Dzień babci i dziadka w Bajkowym Statku →

Dodaj komentarz