Siłownia w CeSiR w oczekiwaniu na otwarcie

Siłownia w CeSiR w oczekiwaniu na otwarcie

W lutym zakończyliśmy remont Siłowni w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Teraz z niecierpliwością czekamy na zniesienie obostrzeń i otwarcie jej dla naszych klientów.

W trakcie przedłużającej się przerwy, wynikającej z obostrzeń dotyczących obiektów sportowych, pracownicy CeSiR wykorzystali okres przestoju na szereg działań modernizacyjno – remontowych.
Jednym z pomieszczeń, w którym przeprowadzono prace była siłowania. Pierwszy etap prac polegał na odświeżeniu pomieszczeń. W styczniu sala główna i fitness została pomalowana, zmieniono kolorystykę. Ze ścian zniknęła blada farba, a nowoczesny odcień szarości dodał jej niepowtarzalny klimat. Ponadto na ścianach pojawiły się banery z wizerunkami sportowców, wydzielające strefy do wybranych aktywności.

W lutym przeprowadzono drugi etap remontu polegający na modernizacji dość mocno wyeksploatowanej podłogi. Na początek zajęto się wymianą wykładziny w części fitnesowej siłowni, następnie w części głównej i przy wejściu. Nowa panelowa wykładzina charakteryzuje się lepszą wytrzymałością i dodała estetyki pomieszczeniu. Efekty prac mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach.

Odświeżona siłownia nabrała zupełnie nowego wyglądu. Mamy nadzieję, że już wkrótce przepisy umożliwią nam otwarcie naszych obiektów, a przeprowadzone prace przyczynią się do poprawy komfortu użytkowania siłowni.

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Odbierz bezpłatny egzemplarz „Spiżarni królowej Bony” Historia naszej małej Ojczyzny... Michałów →

Dodaj komentarz