Więcej
  Strona głównaInstytucjeUczniowie Zespołu Szkół w Warce pojadą na kolejne zagraniczne praktyki

  Uczniowie Zespołu Szkół w Warce pojadą na kolejne zagraniczne praktyki

  Co jest ważne dla nastolatka, który wszystko czego potrzebuje ma w swoim telefonie komórkowym? Jak zachęcić do nauki osobę, która znajdzie odpowiedź w Internecie zanim jeszcze nauczyciel skończy zadawać pytanie? Jak zaciekawić przedmiotem kogoś, kto uważa naukę za nudną, a czasami wręcz niepotrzebną?

  Zespół Szkół w Warce znalazł odpowiedź: PODRÓŻE. To właśnie zwiedzanie nowych, ciekawych miejsc wzbudza zainteresowanie młodych ludzi. Ich otwartość na świat i chęć poznania, a nie pamięciowej nauki sprawia, że program Erasmus+ cieszy się od 2016 roku niesłabnącą popularnością wśród uczniów naszej szkoły.

   W tym roku szkoła uzyskała akredytację na lata 2021-2027 programu Erasmus+. Oznacza to gwarancję wyjazdów na praktyki zagraniczne przez kolejne 5 lat!

  Zespół Szkół w Warce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży, poszedł o krok dalej, stwarzając ankietę, w której to właśnie uczniowie wybierają kraj, w którym chcieliby zdobywać zawodowe doświadczenie. Nauka w kraju wybranym przez siebie? Czy może być coś bardziej atrakcyjnego?

  Klaudia Skowrońska – Zespół Szkół w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE